„Lekkość bytu” – Przetestowana na świecie metoda odchudzania już w Polsce

Efektywność talerzy „Lekkość bytu” polega na dwóch prostych mechanizmach: odpowiednio dobranemu rozmiarowii i czytelnie zobrazowanych wielkościach grup produktowych, które powinny znaleźć się na talerzu w ramach jednego posiłku. Dzięki temu zjadane porcje mają optymalną wielkość i pomagają zaopatrzyć organizm w niezbędne składniki odżywcze – w tym odpowiadający za uczucie sytości błonnik. To uczucie potęgowane jest przez rozmiar talerza pozwalający zapełnić jedzeniem całą jego powierzchnię.

Naczynia powstały z myślą o wszystkich, którzy chcieliby schudnąć, ale mają dość głodzenia się, żmudnego liczenia kalorii i czasochłonnego ważenia potraw. Wielkość poszczególnych składników dania określa widniejący na talerzu, prosty schemat. Bardzo ułatwia on przygotowywanie posiłków, ponieważ określenie „porcja” jest dla wielu osób niejasne. Bez podanej wagi lub objętości (np. szklanka) danego składnika, niezwykle trudno jest więc sprecyzować, jak duża powinna być „porcja”. Talerz „Lekkość bytu” wyznacza nam jej ramy dla białka, węglowodanów oraz warzyw.

Talerze produkowane są w Polsce z wysokiej jakości porcelany. Nadruki nanoszone są również w Polsce, metodą gwarantującą bezpieczeństwo użycia w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.
Talerze „Lekkośc bytu” dostępne są na stronie internetowej www.lekkoscbytu.com w cenie 29.99 zł.

1 komentarz do “„Lekkość bytu” – Przetestowana na świecie metoda odchudzania już w Polsce

  1. Uuuu… super sprawa. Powinni jeszcze zrobić wersję vege ;). Ja tam mimo wszystko lubię się skonsultować ze specjalistą czy to co mam na talerzu ma właściwą wielkość czy skład. Jak by ktoś był chętny to polecam darmowe konsultacje z dietetykiem mailowe można pisać. Tutaj macie linka http://vivalavita.pl/pytania-do-dietetyka/wszystkie-0/strona-1.html Trzeba troszkę zaczekać na odpowiedź ale zawsze odpisują nawet jeśli pytam o najgłupsze pierdołki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.