Hotel będzie podawał afrodyzjaki

Kolacja przy świecach? To za mało! Tak przynajmniej uznał właściciel Pałacu w Paszkówce, który z okazji nadchodzących Walentynek, przez najbliższy tydzień, będzie serwował swoim gościom dania ze specjalnie skomponowanymi afrodyzjakami.

Właściciel hotelu, nie owijając w bawełnę wprost przyznaje, że nie obawia się rozklekotanych łóżek, po tygodniu serwowania w pałacowej restauracji dań z afrodyzjakami. –To porządne meble. Przywiezione prosto z USA – śmieje się Jan Oleksy, właściciel XIX wiecznego Pałacu w Paszkówce, znajdującego się pod Krakowem. Od kiedy Pałac został kompletnie odrestaurowany, słynie jako miejsce wyjątkowo romantyczne. M.in. kiedy tylko pogoda sprzyja, goście pałacu mogą zjeść romantyczną kolację na środku jeziora. Właściciel na specjalnych palach wybudował platformę, do której pary podpływają łódką. – Chociaż do Pałacu w Paszkówce najczęściej przyjeżdżają zakochani, afrodyzjaki mogą podsycić ich miłość i pożądanie – mówi Jan Oleksy. Wiele znanych postaci historycznych wspomagało się afrodyzjakami, aby urozmaicić pożycie miłosne. Don Juan wzmacniał siły zjadając omlet z 10 jaj doprawionych bazylią, czosnkiem i lubczykiem. Słynna faworyta francuskiego króla Ludwika XV Madame Pompadour twierdziła, że sok z marchwi zapewni intensywne doznania miłosne, a Casanova posiłkował się ostrygami, których zjadał jednorazowo 50 sztuk, popijając gorącą czekoladą.

Czy to działa?

Pracownicy Pałacu nie mają wątpliwości, że dania, które będą serwować wpłyną na wzrost libido gości. Lista afrodyzjaków została skrupulatnie opracowana i konsultowana ze specjalistami. – Składniki dań zawierających afrodyzjaki są powszechnie znane. Sekret tkwi w ich skutecznym połączeniu – zdradza Jan Oleksy. Skuteczność wielu naturalnych afrodyzjaków została potwierdzona badaniami naukowymi. Zresztą większość współczesnych pigułek na potencję bazuje na naturalnych afrodyzjakach roślinnych. Na liście Paszkówki znalazły się m.in. żeń-szeń, wspomagający sprawność seksualną i zwiększający witalność całego organizmu; cynamon i wanilia, już starożytni Chińczycy znali ich podniecające właściwości; ostrygi i inne owoce morza, które są bogatym źródłem cynku niezbędnego do normalnego rozwoju organów płciowych i produkcji spermy.

Zakaz igraszek?

Według rożnych źródeł, na całym świecie obowiązują dziwaczne przepisy, prawnie normujące co, jak i z kim można robić. Np. W Santa Cruz mężczyznom prawnie zabrania się uprawiania seksu z kobietą i jej córką w tym samym czasie, a w hotelach w Sioux Falls (Południowa Dakota, USA) nie ma mowy o miłosnych uniesieniach gdyż według tamtejszych przepisów podwójne łóżka w hotelowych pokojach są… nielegalne! W pokojach mogą znajdować się wyłącznie łóżka pojedyncze, stojące od siebie w odległości nie mniejszej niż 60cm. Prawnie zakazane jest również uprawianie seksu na podłodze pomiędzy łóżkami. Na szczęście w polskich hotelach nikt nikomu nie zagląda do pokoju. –W momencie kiedy gość odbiera klucz, komnata staje się jego królestwem – mówi Jan Oleksy. Pałac w Paszkówce nie dość, że nie zabrania spania w jednym łóżku, wystawia nawet imienne certyfikaty, poświadczające, że dziecko zostało poczęte w pałacowej komnacie. Dodatkowo w holu pałacu znajduje się zabytkowy fotel – według legendy kobieta, która na nim usiądzie, w przeciągu roku znajdzie się w błogosławionym stanie.

2 komentarze do “Hotel będzie podawał afrodyzjaki

  1. Brawo! Takie działania hotelarzy pozwalają na kreowanie ich obiektów jako atrakcji samej w sobie – gość pragnie odwiedzić konkretny hotel, niezależnie od jego lokalizacji (w przeciwieństwie do poszukiwania hotelu w danym mieście czy regionie). Ten trend ma ogromną przyszłość. Już teraz w ten sposób postrzeganych jest kilka obiektów, jak choćby Grand Hotel Sopot czy Spa Ireny Eris.
    —–
    hotelopedia.org

  2. W ogóle każdy hotel, który chce naprawdę zapaść gościom w pamięć musi stworzyć coś niepowtarzalnego w swoim klimacie. Czy to obsługą, czy wystrojem, ważne, żeby było to oryginalne.


    http://www.friendlyinn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.