Pliki do pobrania

Książki:

Tytuł: Kod raka
Autor: Jerzy Kostowski
Fragment: „Nieoficjalnie szacuje się obecnie liczbę jego ofiar na około 16.000 przypadków rocznie. Ta „czarna liczba” wynika z faktu, że rak jelita grubego w końcowym stadium przerzuca się na inne kluczowe organy np. na płuca, wątrobę, żołądek, a bez tych organów nie dasz rady żyć.
Jednocześnie możesz przed tym zabójcą wyjątkowo łatwo ustrzec się. Kiedy tylko zastosujesz się do porad zawartych w tej książce, masz 100% pewność, że uchronisz przed śmiercią siebie lub jeszcze kogoś z bliskich Ci osób.
Z pomocą Doroty Augustyniak-Madejskiej i pana dr. Z. Kudelskiego napisałem tę książkę, aby uratować życie jednej osoby.”
Kod raka – pobież
 
 
Tytuł: 15 najskuteczniejszych sposobów na radzenie sobie ze stresem
Autor: Marcin Kijak
Fragment: „Nie wiem jak często zdarza Ci się stresować w różnych sytuacjach życiowych. Być może bardzo często, a może prawie nigdy. Jednak warto jest dysponować chociaż kilkoma technikami, które umożliwią Tobie poradzenie sobie z każdą sytuacją stresową. Jeśli nie wykorzystasz ich dla siebie, to być może pomożesz komuś innemu. Zrobisz dobry uczynek :)”
15 najskuteczniejszych sposobów na radzenie sobie ze stresem – pobież
 
 
Tytuł: Zhan Zhuang QIGONG
Autor: Andrzej Kalisz
Fragment: „Zdrowie, dobre samopoczucie, szukanie piękna, równowagi i harmonii w życiu, to istotne wartości w życiu człowieka. Dzięki temu własnie, że pomagają w ich realizacji, takie formy ćwiczeń jak joga, tai chi i qigong stały się popularne na całym świecie. Jednak terminy takie jak yiquan, czy zhan zhuang jeszcze kilka lat temu były obce nawet osobom interesującym się chińskimi metodami ćwiczeń. Teraz robi się o nich głośno i na całym świecie rośnie liczba osób zainteresowanych nauką.
Niektórzy mówią, że zhan zhuang to chińska joga. Szerokie wykorzystanie ćwiczeń pozycyjnych nasuwa bowiem skojarzenie z asanami jogi hinduskiej.
Zhan zhuang zaliczany jest do szeroko rozumianego qigong. Metoda ta wykorzystywana jest jako uzupełniająca forma terapii i rehabilitacji w szpitalach i sanatoriach w Chinach począwszy od lat 50. XX wieku.”

Zhan Zhuang QIGONG – pobież